language / sprache / język:

Merplast elementy z tworzyw sztucznych Merplast elementy z tworzyw sztucznych

O firmie

Wiodącą działalnością firmy Merplast Sp. z o.o. jest przetwórstwo termoplastycznych tworzyw sztucznych metodą wtryskiwania.
Firma powstała w 2000r. Już w pierwszych latach działalności, dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze technicznej, kontaktom ze światowymi producentami tworzyw oraz wykorzystywanej technologii rozpoczęliśmy współpracę z dużymi i liczącymi się na rynku Firmami. Współpraca ta kontynuowana jest do dnia dzisiejszego, co świadczy o jakości wykonywanych usług oraz elastyczności w dopasowywaniu się do rosnących wymagań Klientów.

W dniu dzisiejszym atutem naszym jest umiejętność łączenia kreatywności i doświadczenia z wiedzą dotyczącą materiałoznawstwa polimerów, a także specyfiki zachowania się tworzyw podczas przetwórstwa. Stała współpraca z kadrą naukową Politechniki Poznańskiej zapewnia nam kontakt ze światową myślą techniczną oraz nowościami w dziedzinie materiałów polimerowych. Pozwala to zaoferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania ("od pomysłu do wyrobu") w zakresie wytwarzania elementów technicznych z termoplastycznych tworzyw sztucznych.

W przyszłości zamierzamy inwestować w rozwój polegający na unowocześnianiu i rozbudowie naszego parku maszynowego oraz wdrażaniu nowych technologii, które pozwolą rozszerzyć ofertę proponowanych przez nas usług.